ТОВ ” Профідек ”
ТОВ ” Профідек ”
Київ, ул. Строителей, 32/2 кв.36

Про нас

ТОВ " Профідек " - компанія з ліцензією поєднує в собі два напрямки: будівельне і торгове. Ми займаємося оптовим продажем декоративно -оздоблювальних матеріалів. Наша компанія володіє висококласною тоніровочной базою і значними складськими запасами матеріалів. Сфера діяльності компанії в напрямку будівництва охоплює весь спектр ремонтно -будівельних та декоративно -оздоблювальних робіт .

Конкурентні переваги компанії:

Основними напрямками нашої діяльності є: • Будівництво житлових і нежитлових будівель; • Покриття підлоги й облицювання стін; • Спеціалізована діяльність по дизайну; • Малярські роботи; • Декоративно-оздоблювальні роботи; • Утеплення і декоративна обробка фасадів; • Гідроізоляція; • Поставка будівельних, декоративних і лакофарбових матеріалів від виробника. Ми пропонуємо свій досвід, цікаві рішення, чітку організацію та високий професіоналізм. Головна мета нашої роботи - задоволений клієнт. Відмінною особливістю нашої компанії є прагнення до впровадження на ринку України нових високоякісних матеріалів та послуг, виконаних професіоналами своєї справи. ТОВ «Профідек» несе відповідальність перед замовником за весь комплекс робіт, починаючи від проектних рішень і закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію, даючи гарантію на всі виконані роботи та послуги. Компанія виконує функції генерального підрядника. Для виконання субпідрядних робіт залучаються надійні і перевірені партнери.За час нашої діяльності створена матеріально-технічна база, яка дозволяє якісно виконувати значні обсяги робіт. Це дозволяє економити Ваш час і кошти, домагаючись при цьому чудових результатов.Основная стратегія для нас - стратегія лідера. Наша компанія завжди прагне бути кращою в своїй галузі за рівнем обслуговування клієнтів і якості наданих послуг. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, чіткий контроль керівництва за будівельними об'єктами, злагоджена взаємодія всіх структурних підрозділів компанії, використання потенційних можливостей і накопичених знань і досвіду в бізнесі - ось запорука успіху нашої роботи. Гарантуємо своєчасність при здачі об'єкта при дотриманні високих стандартів якості робіт, точне дотримання всіх домовленостей як письмових, так і усних, комплексний підхід до виконання завдання й оперативна професійна допомога замовнику в будь-якому питанні.

Товари / Послуги:

Пропонуємо Вашій увазі наступні можливі напрямки для спільної співпраці: • декоративні поліуретанові елементи Ми запропонуємо Вам можливість вибору, серед найбільш затребуваних виробників декоративних поліуретанових елементів, представлених на Україні: "ORAC DCOR", "CLASSIC HOME" ;, "GAUDI DCOR", "HARMONY", "BOVELACCI", "NMC", "PERIMETR", "ЄВРОПЛАСТ", "Декомайстер". • декоративних елементів для фасадів виробництва : "ПРЕСТИЖ ДЕКОР", "ДЕКОФЛАЙ", "РЕГЕНТ ДЕКОР", "МОДУС ДЕКОР". • загальнобудівельні фарби і штукатурки, декоративні фарби і штукатурки Від бюджетних пропозицій Українських виробників до матеріалів вищого цінового діапазону провідних світових брендів: "OIKOS" (Італія), "CAPAROL" (Німеччина), "CANDIS" (Італія), "BLANKOLOR", "COLORIFICA" ;, "NUOVA COPRIC" (Італія), "BLATEM" (Іспанія), "MONTO", "CEBOS", "SPS", "DEUTEK" (Німеччина), "CAP", "ANTICA SIGNORIA "," ROSSETTI "(Італія)," SENIDECO "," VALPAINT "(Італія)," COVERIT "(Італія) - новий бренд," ЕЛЬФ ДЕКОР "(Україна)," ОЙДОС КОЛОР "( Україна). Наша компанія гарантує поставку матеріалів за конкурентоспроможними цінами, так як співпрацює з основними постачальниками будівельних і лакофарбових матеріалів. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Строителей, 32/2 кв.36

Час роботи:

9.00-18.00

Контактна особа:

Елена

Телефон:

Факс:

380445733794